DMT 99,8% — від DRUGSTORE | ТАК НЕ БУВАЄ…

CreatorLSD

Местный
Регистрация
28 Ноя 2022
Сообщения
30
Реакции
14
Магазин: DRUGSTORE (https://rcclub.com/threads/drugstore.71206/)

ВИБАЧТЕ ЩО БЕЗ ТАЙМІНГУ, НЕ ДО ЦЬОГО БУЛО

Проба вагою трохи більше 05 граму.

маленьки крихітні кристалики, повністю прозорачні ну на скільки це можливо мабудь

Тестер:
може бути 27 років
зріст може бути середній
Вага теж середня
За тиждень до DMT нічого не вживав тільки сидр, ксанакс та позавчора гриби.


Вирішив курити майже проривну дозу - 50мг
(Низкая доза: 20-30mg
Высокая доза: 50mg
Прорывная доза: 60mg)


IMG_4207.jpeg

fdee6f9d57ac842a0f21042f467cd99b.jpeg


Друг поставив трубку мені до рота та я надав команду починати нагрівати.

Ефект наступив миттєво. Все навколо змінилося, стало таким, ніби я опинився всередині неймовірного фільму, але ще більш вражаючим!

Я втратив свідомість про себе і своє оточення, переносячи себе в безмежний простір енергії, де зустрічав найрізноманітніші образи істот, різноманітні символічні малюнки та згадки з мого минулого. Закривши очі, я перебував у безмежному гіперпросторі, розглядаючи різні світи розвинених цивілізацій. Майже долетівши до однієї з цивілізацій, пригадую, як опинився на їхньому вокзалі, де були потяги, що подорожують міжпросторовими шляхами. Це було надзвичайно реалістично, але так футуристично, що досі залишаюся вражений! Всі деталі згадати просто НЕМОЖЛИВО, це потрібно скуштувати щоб зрозуміти.

Після певного часу, коли ефект почав зникати і моє свідоме становище трохи стабілізувалося, я піднявся та почав оглядати оточуюче. Усі предмети – чи то телефон, ноутбук, чи кімната – виглядали абсолютно по-новому, не так, як завжди. Моя квартира перетворилася на структуровані, рівні, та елегантні форми, а коли я подивився на друга, він також вражав іншим виглядом, ніби переді мною стояв ангел у бездоганному вигляді.

Я вирішив подивитися на себе в дзеркало, і о, боже мій! Я не був таким, як завжди – я абсолютно не впізнавав себе у відображенні, і це мене налякало. Проте, відразу зрозумівши, що перебуваю в стані трипу, тривога відійшла.

Моє тіло, зуби, обличчя, пальці – все виглядало абсолютно по-іншому, це важко передати словами. Здавалося, що у дзеркалі я бачив не себе, а якесь інше відображення, аж майже відчував себе персонажем з гри.

Після цього вийшов на балкон і спостерігав за подіями навколо. Усі машини та люди рухалися дуже швидко, ніби весь світ подвоїв швидкість. Друг запропонував грати в Brawl Stars під впливом цього стану, і це було неймовірно! Гра виявилася набагато швидшою, ніж зазвичай. Я все ще не розумію, як це працює, але цікаво те, що під впливом DMT гра виходила краще, і я навіть виграв спокійну партію.

У підсумку: Я задоволений дією цієї речовини, працює дуже добре!

ОЦІНКИ !!ВАЖЛИВО!!;

1) Помічнику оператора (хелперу мабудь) респект, якби не він то ви би ахуїли тут з магаза) хлопець розрулив таке яке не розрулюється) — 12/10
2) Швидкість відправки — 10/10
3) Стелс — 12/10
4)Кура може дурачок я би поміняв його але як бачите вище оцінки магазин отримав дуже високі, так що може це цілісність команди. Розказувати не буду просто дуже незвичайна та смішна ситуація трапилась з курьером ось і все)
5) ДМТ - питань немає. Це щось внеземне —9999999/10
6) загальна оцінка — 9999980/10

Всім дякую
 
Ух ты, давно трипы на ДМТ не читал... Классный психоделик, тоже хочу попробовать его:)
 
Ооо дмт , классно полетал , тоже хочу его попробовать, как откроется магазин надо закупить на пробу )
Сообщения автоматически объединены,

Сколько кстати плато трипа примерно?
 
Да, дмт довольно редкий драгс.
На соседней площадке продавали Чангу, типа того
 
Назад
Сверху