Трип репорт КанОбренді від teon’a

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
E

enedy

Гость
Замовив я через гаранта соточку в теона мандарину і літру нового продукту, прочитавши про який, гріх було відмовитись і не спробувати.
На даний момент сиджу, попиваю і тріп вам пишу.
Отже, екстра класу алкоголь і канабіс — більше нічого.
Колір темно-зелений
https://ipic.su/img/img7/fs/index.1545219995.jpg
Запах алкоголю
https://ipic.su/img/img7/fs/11111234124.1545220034.jpg
Тепер ближче до суті — пробувало 5 людей, включно зі мною — всі задоволені
Заходить в суху важко, дуже терпке, відчуття наче чистяковий спірт гасиш, тому я вибрав стратегію мішання з колою.
Для ефекту достатньо 50 грам — для людей, які важать більше, ніж моє рахітне пісятікілограмовоє тєло.
Було також випробувано 25 — ефект не гірший. Мається на увазі, що 50, можливо швидше діє на організм, але 25 також дає свої ефекти — моментальна зміна в свідомості, легке оп’яніння, підвищення настрою. Тут потрбіно вже більш детально розбиратись, що дає ефект радості — сама дія алкоголю, що очевидно, чи все ж таки канабіс. Але факт залишається фактом — настрій покращується моментально. Радувати це не може.
Я не встиг ще ним напитись — випивав максимум два по 50, далі це вже переходило в вєсєльє, пиво, хапки і тд) тому чисто оцінити, як ним навалитись не можу.
Таймінги розписувати також не буду, так як суб’єктивно, випиваючи зранку 25-50 у мене був цілий день прекрасний настрій, чи це моментальна дія алкоголю з її витікаючими протягом дня, чи все таки канабіс діє більш легко, але довше — я не берусь оцінювати. Те, що воно працює — факт. Що працює саме — алкоголь, чи канабіс — варто кожному спробувати і зрозуміти для себе особисто.
Моя оцінка даного продукту — 10/10 — я не люблю міцний алкоголь, давно перестав його на постійній основі вживати, але так як це щось нове — я вирішив спробувати. в коктейлі з колою — це те що треба на мій улюблени місяць грудень).
Запаковано все прийшло максимально надійно, так як йшло з соточкою, тому стелс всім стелсам.
Висновок — РЕКОМЕНДУЮ. Покращення взаємодії з соціумом стовідсоткове
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху