Тріп-Репорт по 3 сортам Канабісу від «Осіннього Шишкопаду» за підтримки Happy Daddy

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Р

Р0МАН

Гость
Всім привіт)
Вступ
Неймовірно приємним сюрпризом в буденний день, якщо не помиляюсь вівторка,який по розвивався про класичному сценарію,без жодної цікавої та оптимістичної новини змінився одразу після звернення уваги на тему «Осіннього Шишкопаду » ,з наданням можливості сектантам доторкнутись до прекрасного ,а саме великій кількості різновидностей канабісу з яких в сьогоднішньому репорті буде описано 3 вида, а саме:
Інформація про Тестера та Речовину:
Тестер: Р0МАН, 22 р, 110 кг
Речовина : Суцвіття Маріхуанни в вигляді цільних шишок ,трьох видів:
Sweet Purple – Майже повністю Індичний сорт , наділений природою сильним травянним,м’ятним запахом
Mnogolistka- Також сорт з перевагою Індіки , Запах Липи та Трав в гірському полі ,для мене чудово описує сорти виведені на території снг ))
Durban Poison – Майже повністю Сатівний сорт ,який за час свого існування заслужив хорошу репутацію справжньої Сатіви в чистому вигляді )
(фото в вкладеннях )
Стелс- 8/10
Толерантність – На момент тестування першого сорту відсутня ,надалі по наростаючій до Високої.
Посилання на тему продавця-
… Сьогоднішній репорт буде поданий для перегляду в вигляді 3 окремих частин відповідно ,з репортом по кожному сорту.
Sweet Purple
Отримавши звістку від Нової пошти ,одразу вирушив за довгоочікуваною посилкою з 6 сортами всередині ,які тестувались в строгому порядку ,який буде дотриманий під час написання репортів.
Розпакувавши вміст посилки,та попередньо обдумавши ,з якого сорту почати тестування, з розрахунком на максимально потужний ефект ,який може надати лише Індіка,було вибрано найбільш відомий та поважний сортза моєю версією з наданного під назвою -Sweet Purple
Для вживання цього сорту класичним способом -куріння,в силу обставин ,була використана металева трубка ,та орієнтовне дозування в сумарних -200 мг.
Таймінг
00:00-00:30- Пройшовши всі етапи наростаючого очікування посилки ,з симптомами в постійних думок і фантазій про тестування всіх чудових видів ,що мені поступили ,та вихідних в цілому.
І ось за допомогою флешбеку ми повертаємось в п’ятницю,день коли залишилось докласти буквально останніх зусиль і дожити до суботи ,настрій перед курінням після думок з цього ряду замітно підвищився в позитивну сторону )
І ось я вже знаходжусь на балконі ,та забиваю шахту трубки вмістом попередньо частково подрібнених шишок .
Через певний короткий проміжок часу витрчений на підпалювання речовини та вдихання продукту горіння в середину легень ,який виділився навіть при курінні через трубку неймовірно густим димом ,який після закінчення куріння викликав реакцію організму в вигляді кашлю.
Як і притаманно всім переважаючо Індичних сортів ,одразу після куріння затуманює свідомість ,за що її власне і курять більшість людей , безкомпромісни й ,мажущий ефект з перших хвилин дав зрозуміти ,що ефект буде доволі потужним на протязі наступних кількох годин,але все ж на інстинктивному рівні ,без роздумів і майже без сумнівів приймаю рішення про куріння ще 100 мг)
Сумніви про доцільність куріння ще одного напасу були передумовленні необхідністю пересуватись на Громадському Транспорті завдяки тому ,що машина знаходилась в ремонті ,та звісно ,як без цього,-посилювали сумніви,все ще наростаючі ефекті з підсвідомим бажанням комфорту з теплим чаєм та солодким за грою в приставку ,але на жаль це було неможливим.
Під час роздумів,встиг наповнитись напас,та рефлексивно підпалюю вміст шахти ,одразу проявляється викликаний продуктом горіння,дим ,як наслідок кашель та щира посмішка на обличчі, з розумінням про чудовий ,насиченний вечір)
Від цього моменту до поїздки на Трамваї ,був найбільш-яскраво відображений в моїй памяті етап ,а саме куріння сигарети та чашка гарячої кави, з паралельним наростаючим з кожною хвилиною здивуванням від ефектів ,які викликали з зовнішніх факторів – Посмішка ,та негативний фактор ,завдяки стоун ефекту рухи здавались неймовірно неакуратними ,але не беручи це до уваги в результаті, я отримав такий заряд цікавості до оточуючого світу й вирушив сторону зупинки
00:30-01:30– Спогади про шлях на данний момент в мене збережені фрагментами,але попри це все по хоч і неповних спогадах відбулось завдяки величезній кількості різноманітних думок ситуацій ,Індіка при прогулянці в такій ситуації логічно ,що стала б себе проявляти в частковому відходженні в реальності ,в плані ритму думок ,руху ,жестів, та заповільнена звісно реакція на зовнішні подразники і мозок відмовлявся об’єктивно сприймати таку картину, ще додаючи моє бажання опинитись вдома в цей момент .
Тепер поговоримо про Фізичну складову ефектів цього сорту ,вже під час вирівнювання потужності ефектів на свій максимально можливий рівень ,під назвою –Плато.
Доволі дискомфортний одяг на цей момент давав знати про себе з двох різнобічних сторін ,Негативна – Емоційна складова ,по простій причні ,бажання вирішити справи, і вирушати додому ,та фізичний ефект – Незважаючи на вдягнуті на мені в цей момент чоботах доволі пристойною вагою та плащ невідповідний до погоди в цей холодний вечір ,але в результаті релаксуючий ефект зняв дискомфорт ,а автоматичне ,по заводським налаштування канабісу ,ефект ,який розслабляє мязи.
Та третя складова ,яка не настільки важлива ,але для загальної картини описання дії речовини буде доречною ,-це без фразеологізмів ,просто невимушене концентрування уваги на предметі ,яка під час цього відрізку часу ,проявлялась в легких вечірніх візуальних фракталів завдяки грі кольорів від автомобілів,пересування яких було всюди навколо з ввімкненими фарами,що трохи вводило мене в стан дискомфорту)
1:30-2:50- Без жодних негативних подразників ,які так поширені в місцях скупчення людей тп могли б зіпсувати внутрішній баланс та спокій і зіпсувати в результаті настрій ,але все ж такого не сталось завдяки розміреності в ціломк та жестів ,рухів позитивного характеру по відношенню до оточухчих мене людях )
Вирішивши всі справи ,та заодно надавши організму сил ,попередньо вживши салат з оливок купленний в арт-кафе з приємною атмосферою ,де я врешті решт отримав цю долю вдоволеності процесом ,але все ж це ще не була кінцева точка мого маршруту ,а лише проміжний етап ,все ж від якого я зарядився позитивом ,та закінчивши всі заплановані справи вирушив по зворотньому маршруту ,вже з більш приємною атмосферою через зменшення кількості людей в транспорті та очікування повторного куріння ,але вже наступного сорту )
Mnogolistka
Вступ
Всі заплановані справи були закінченні ,та одразу без зайвих роздумів ,які могли лише нашкодити моїм планам про вечір в «Зоні Комфорту» з відпочинком за грою в приставку ,вирушив в сторону місця проживання, попередньо відвідавши супермаркет для придбання продуктів та різноманітних солодощів , приємних для душі та рецепторів завдяки канабісу)
На леwгкому стоун ефекті ще від дозування описаного в попередній частині репорту по також індичному сорту, досконально все обдумавши, склавши графік очікувань в плані ефектів , також зважаючи на вже звичний Індичний ритм до якого я вже встиг звикнути, і вирішую продовжити вечір в такому , ритмі але вже з новим сортом ,який виявився щирою несподіванкою ,перейдемо вже безпосередньо до самого тріпу )
Провівши деякий час за звичними ,досить рутинними справами,якщо випадково комусь цікаво ,нагодував собаку ,двох котиків,а далі вирішив порадувати нарешті й себе, та ймовірно очевидно ,що вибір випав на куріння канабісу. Завдяки достатній кількості часу та можливості знаходитись в будь-якому стані зміненної свідомості ,і зважаючи на це вирішую обрати дозування в 350-400 мг , в вигляді цільної частини шишки, з запахом Кориці та пряних спецій ,не ймовірно привабливого вигояду.
Та куріння за допомогою Бонгу, в роздумах про те що мене очікує вирішив ,додати інтриги та нотки цікавості до процесу куріння та тріпу впродовж ,а саме своєрідний маніфест з собою ,під назвою — Чи буде достатнім обєм моїх легень для непростої задачі та цікавого експеременту одночастно, Одним розміренним затягуванням ,вдихнути максимально можливий потік продуктів горіння повністю використавши весь доступний потенціал вмісту шахти Бонг»
Для спрощення досягнення мети повного та рівномірного згорання ,використовую прибереженний спеціально для таких випадків Автогенний Паяльник.
Моментально починається виділятись густа хмара диму ,після погляду на ,яку виникнули асоціації з прогулянкою проти расла річки,підйом в гору назустріч вітру ,думаю що метафор буде більш ніж достатрьо ,а ось описати ,те що відбулось надалі з сторони літератури доволі складно…
….Отже під час догорання вмісту шахти ,по зовнішнім ознакам визначив ,що при спеціальному затягуванні диму та розпалюванні залишків шишки ,все склалось за іншим сюжетом .
Легені наповнились пожовтілим від високої концентрації всередині скляного Бонгу, та за декілька секунд продукт горіння автоматично попав всередину резерувуару легень ,одразу фізично та ментально відчув пересування диму по резерувару легень.
Згідно моїх спогадів надалі відбулась ситуація ,яку на мою думку сенсу розкладати по поличкам немає ,а просто повірити в щиру магію ,не шукати відповіді в собі а дати їм вийти з себе )
»
Відчутний повштовх зсередини повністю закамянілого з ззовні тіла ,який спровокував поклики кашлю ,в наслідку чого ,інстинктивна складова розума надаоа завдання тілу,- Без лишніх проблем виконати декілька простих зазвичай рухів ,та в кінцевому результаті опинитись в зручній позиції на підлозі ,як наслідок тіло не змогло оправдати покланні на нього очікування,та змусило вже мене летіти в сторону підлоги ,заповільнившись час дав зрозуміти,що це виявиться не найбільш приємним досвідом в житті,оглянувшись навколо ,прокинувся від навязливого дзвінка в двері, спочатку насправді трохи незрозумів ,що відбулось і яким чином ,але пройшло понад 3 години часу .
Мозок не може відшукати необхідний елемент картини, завдяки якому можна було б для себе обгрунтувати події,які відбулись за цей час,точніше не відбулись .але напревеликий жаль данної можливості все таки не виникнуло,навідміну від припущення ,індіка в високому дозуванні при хорошій якості продукту подіяла як потужне снодійне ,що на мою думку найбільш раціонально зможе пояснити пережиту ситуацію .
Зовсім забувши про першопричину мого пробудження , моментально викинув всі думки промвирушив в напрямку дверей ,де стояв друг с признакам фізично втомленний друг ,але побачив деяку іскру в його очах ,задав найбільш логічне питання про ціль його візиту,і в результаті чого він дістає 4 таблетки з вмістом мдма ,які було вжити на цьому буде доречно закінчити описання цього сорту»
Durban Poison
Події відображені в 2 попередніх репортажах ,були наслідком відносно нетривалої перерви терміном в 5 календарних днів,що попри всю шкоду ,нанесену на довготривалий термін мозку та нервовій системі ,але попри це організм дивовижним чином встигає за такі короткі терміни відновити фізичний баланс,який з першими проявами в черговий раз ближче до закінчення робочого тиждня бажання весело провести час поступово поглинає обєктивну картину розуміння наслідків з її найхарактернішим проявом під назвою Синдрому Відміни який я відчув в повному маштабі після чергового повторення інтервалу колеса сансари в черговий раз , і звісно в фінальному результаті як наслідки та їі причини очікує внутрішній конфлікт ,який приводить до емоційного дизбалансу та безліч індивідуально характерних кінцевих проявів на стиль життя в цілому)
Моїм білетом з кінцевої точки синдрому відміни ,стали сатівни шишки ,до вживання яких я одразу поставився не зовсім обнадійливо через усвідомлення кількості вжитого за останню добу та їхній впилив в цей непростий момент,момент тестування відтягнувся на орієнтовну четверть години, з кінцевою точкою одразу після винесення фінального ,більш конкретного і чіткого вирішення ,-Вживання конкретно Сатівного сорту ,та по ходу ситуації вирішувати проблеми по мірі їх прибуття,в цей момент ,єдиним способом куріння який не доставив б мені дискоморту за допомогою трубки з глибокою шахтою ,яка вміщує понад 130-150 мг суцвіття канабісу ,вирішую що згідно з пріорітетами та інтуїтивними очікуваннями ,такий варіант найбільш адекватний)
Таймінг
00:00-00:20- Попередньо подрібнючи одразу звернув увагу на характерний для мене помічник в визначенні Сатівного сорту ,приземленний запах м’яти та свіжоскошенної трави)
За допомогою звичайної газової запальнички вміст шахти трубки був перетворений на попіл,натомість дим змішався з повітрям та одразу з першиє секунд загострилось ритмічніше відчуття реальності ,по наростаючій впродовж цілого проміжку йшла стимуляція ,та сатівна ейфорія ,які надали цими факторами підсвідомий сигнал мозку про повернення в боєву здатність ,та прощання з навязливим станом пост ефектів ,натомість отримуючи можливість повернутись в справжній світ)
00:20-1:40-
Найбільш серйозна проблема недільного ранку була переможена та замінена вже на приємну Сатівну релаксацію ,яка при бездійстві одночасно додавала стимуляцію та справді наївне відчуття зацікавлення всім і завжди ,вдосталь насолодившись релаксацією ,вирішую не витрачати безмістовно свій дорогоцінний час та почати приготування їжі ,в якому мені чудово допомагали доступні ефекти з високим рівнем концетрації та стимулятивна властивість ,що чудово дає нам переконатись в чистоті Сатіви )
…Надалі продовжилось тестування вже Індичних сортів,які будуть описанні в наступному репортажі для «Жовтневого шишкопаду».
Підсумки
Створення такого фестивалю очевидно зайняло у чарівника не мало зусиль ,та часу ,впевнений що ваші старання з створенням фестивалю будуть наділені взімін новими клієнтами)
Неймовірно вдячний Мирному Воїну за вклад в розвиток секти та вам любим читачам за зусилля витрачені на прочитання сьогоднішнього тріп-репортажу )
Вдячний за вашу увагу)
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху