В Ужгороді завершився суд над підозрюваними у наркоторгівлі

Orange

Мастер слова
Регистрация
7 Окт 2017
Сообщения
8,672
Реакции
1,320
В Ужгороді відбувся суд над підозрюваними у наркоторгівлі. Прокуратура в апеляційному суді просила не випускати їх з-під варти, або ж встановити розмір застави — не менше мільйона гривень.

На чиєму боці Феміда — знають наші кореспонденти.

Канабіс зберігав для власних потреб, а решту — підкинули, — виправдовується підозрюваний. Затримали його ще 17 вересня, відтоді чоловік під домашнім арештом.

"У мене знайшли чуть-чуть "травки" — 00,2, це мож було. Да, я признався, а то, я перший раз бачив", — стверджує підозрюваний у наркоторгівлі.

Чоловіка та ще вісьмох фігурантів справи підозрюють у налагодженні схеми збуту наркотиків по всій області. Усіх їх заарештували в середині вересня. Тоді в Ужгороді провели 40 обшуків і вилучили наркотичних речовин більш як на півмільйона гривень. Зараз прокуратура просить узяти підозрюваного під варту, а якщо й призначати заставу — то не менш, ніж 960 тисяч гривень. Клопотання прокурора суд задовольняє лише частково.

"Становить 150 тисяч і 680 гривень. Підозрюваний Пап мають право в будь який момент внести заставу в розмірі в ухвалі", — наголошує Іван Феєр, суддя Закарпатського Апеляційного суду.

Близько мільйона гривень застави вимагає прокурор і ще для одного фігуранта справи — його вважають головним у банді. Під час затримання у чоловіка вилучили чималу суму грошей, наркотичні та психотропні речовини. А ще він хоч і далекий, але родич слідчого судді, який на попередньому засіданні призначив заставу в розмірі 144 тисячі гривень.

"Стороною обвинувачення взагалі не додано жодного документу, який би підтверджував, дійти слідчому, судді — до якогось знаменника, який би давав — який фінансовий рівень має мій клієнт", — заявив Олексій Леміш, адвокат підозрюваного.

Підозрюваний втретє під слідством. До цього з-під варти чоловік уже виходив під заставу.

"Особа раніше неодноразово судима за збут наркотичних засобів. Крім того, зараз по суті справи не розглянуті, але розглядаються двома судами області", — наголошує Володимир Бокшан, прокурор Закарпатської обласної прокуратури.

Після наради суд виніс рішення: залишити під вартою з можливістю вийти під заставу у більше як пів мільйона гривень. Разом з тим, юрист Віталій Грегор дивується — чому фігуранти проходять у справі як окремі злочинці, а не група.

"Не зрозуміло, чому нема організованої групи. Це теж, таким — як каменем приткнення. Це би було 12 років, це особливо тяжкий злочин. І тоді суд би міг застосувати мільйон чи два заставу", — зазначив Віталій Грегор, юрист.

Тільки після з'ясування обставин злочину, — кажуть у прокуратурі, — зможуть його кваліфікувати. Наразі ж у підозрюваних є 10 днів, аби внести заставу. Оскарженню — рішення апеляційного суду — не підлягає.
 
Назад
Сверху