Кумедні треш-тріпи

GanjaPot

Пользователь
Регистрация
5 Янв 2023
Сообщения
6
Реакции
49
Усім ХАЙ!)
Щойно прийшла в голову думка зробити тему, де ви зможете розповісти свої історії про найтрешовіші або кумедні тріпи, які у вас в житті були. У нашого саппорта нещодавно був такий випадок і він захотів поділитися цією історією тут))
Сообщения автоматически объединены,

Накур від Ісуса

"Справа була в субботу ввечері, я займався відправкою посилок цілий день і вже нестерпно очікував кінця робочого дня щоб піти додому та покурити трохи наших шиш) прийшовши до дому узяв гріндер усе покрамсав і тут звідкілясь мені пишить мій кращий друг з церкви, в яку ходили разом ще коли були малими (хто знав, що так усе обернеться))). То він каже, що хей, як справи? що робиш? і тд і тп. Ну, я аж трохи був спантеличений і почали розмовляти.

Короче, договорилися з ним наступного дня зустрітися і зустрілись. Він оказується тільки почав сумніватися в Богу (челу 21) і був він у депресії і нерозумінні як і що робити з життям, якщо в нього немає більше ніякої цілі. Тут на моєму обличчі починає вирисовуватится либа)) тому що знаю, шо зараз він в мене через годину буде вдома на дивані грати в плейстейшн і ХАПАТИ)))

ну і я йому ненавяжчиво і кажу) мол поїдем до дому у мене плейстейшн, віпочинеш від думок і таке. Оказується він у мене дома короче, ну і я запропонував йому пива попити, а він ще з церкви на причастії вино тільки сьорбав. Віднекувався він довго, але согласився))) .
почало його перти нормально з літра задає кучу питань мол шо буде, як воно діє і таке. Таке чувство мол батя і син на кухні хуярят півчанскі.

Пиво-пивом, але й вже і травки хочеться трохи) він вже сидить подвісає і розказує як много раз йому дівки відмовляли в женітьбі, як його це все доїбало, а у мене тількі водний на думці))) Думаю зараз його напихаю)) достаю водний і розказую йому що це рішиь його усі проблеми, він звісно каже "нєєєє, то погааано..." І ЗНОВУ Я ЙОГО ПЕРЕКОНАВ від першої же тяги він почав так кашляти, буд-то зараз в нього гузно лопне))) з горєм-пополам добив банку і ми пішли грати у плойку. Через 5 хвилин гра в гонки для нього почувалася, по його словам, як весела поїздка на задньому сидінні ну і ржав він тупо зніхуя, тіпікал короче. А вже вечір і його потрібно до батьків відвозити. Звонить до ньго значить мама))) а він такий: АААЛЬОООО, скоро буду...

Тут в нього починається паніка, очі в нього червоні пахне він спиртом, каже що як так... я ж прийду і мені батя люлєй навєшає.
Я чуя це від 21 річного чела починаю орати як свиня нахуй АААААААА. Кажу щоб він в мене залишився так він ще й каже, що йому не можна і не пізніше 12... ПІЗДАААА. Жив то він у селі а було 11 і навіть таксі вже не буде його везти з однієї частини міста в іншу. Позвонили батькам і договорилися щоб тут він спав.
Ніч пройшла без походів до туалету і ригачек. Ганжубайс оцінив, але мою шутку про "накур від Ісуса" ні)"
 
Что-то новенькое :)
+ вам за креатив
 
GanjaPot просто ору))))
Сообщения автоматически объединены,

Я раз менту на станции "Харьковская" после обыска, трусил что в зипе не соль, а перламутр для краски. Соль была белая и в пыль. Он ее и на запах и на язык, а я ему с мордой кирпичном говорю: Ты олень? Это отрава! Я мебель эксклюзивную делаю и это белый перламутр для краски! И вообще последняя электричка через 10 минут, и если не отпустишь будешь вести меня на Борщаговку своей машиной(А я в робе со стройки). Брательник мой все цвета радуги на лице поменял от испуга:) На лбу как бегущая строка "Нас посадят". В общем пришел старший группы, набрал начальника их подразделения, я ему в телефон туже труху на полном серьёзе вывалил и нас отпустили!
 
Последнее редактирование:
GanjaPot просто ору))))
Сообщения автоматически объединены,

Я раз менту на станции "Харьковская" после обыска, трусил что в зипе не соль, а перламутр для краски. Соль была белая и в пыль. Он ее и на запах и на язык, а я ему с мордой кирпичном говорю: Ты олень? Это отрава! Я мебель эксклюзивную делаю и это белый перламутр для краски! И вообще последняя электричка через 10 минут, и если не отпустишь будешь вести меня на Борщаговку своей машиной(А я в робе со стройки). Брательник мой все цвета радуги на лице поменял от испуга:) На лбу как бегущая строка "Нас посадят". В общем пришел старший группы, набрал начальника их подразделения, я ему в телефон туже труху на полном серьёзе вывалил и нас отпустили!
Красава Бро!
 
GanjaPot просто ору))))
Сообщения автоматически объединены,

Я раз менту на станции "Харьковская" после обыска, трусил что в зипе не соль, а перламутр для краски. Соль была белая и в пыль. Он ее и на запах и на язык, а я ему с мордой кирпичном говорю: Ты олень? Это отрава! Я мебель эксклюзивную делаю и это белый перламутр для краски! И вообще последняя электричка через 10 минут, и если не отпустишь будешь вести меня на Борщаговку своей машиной(А я в робе со стройки). Брательник мой все цвета радуги на лице поменял от испуга:) На лбу как бегущая строка "Нас посадят". В общем пришел старший группы, набрал начальника их подразделения, я ему в телефон туже труху на полном серьёзе вывалил и нас отпустили!
это же надо было придумать еще))
 
Alisa я всегда в таких случаях, делаю рожу кирпичем и на серьёзных щах вываливаю любой бред. Главное смотреть в глаза и держаться уверенно. Как только покажешь страх, все! Их клиент
 
Alisa я всегда в таких случаях, делаю рожу кирпичем и на серьёзных щах вываливаю любой бред. Главное смотреть в глаза и держаться уверенно. Как только покажешь страх, все! Их клиент
:ROFLMAO::thumbsup::ROFLMAO::thumbsup:
 
Alisa я всегда в таких случаях, делаю рожу кирпичем и на серьёзных щах вываливаю любой бред. Главное смотреть в глаза и держаться уверенно. Как только покажешь страх, все! Их клиент
1000000000%
 
шо зараз він в мене через годину буде вдома на дивані грати в плейстейшн і ХАПАТИ)))
ps1?)... или быть может самая новая пятка, то есть пятерка)))... хотя вряд ли, думаю или 1 (скорее всего), или 2 :videogame:

Через 5 хвилин гра в гонки для нього почувалася, по його словам, як весела поїздка на задньому сидінні
Crash Bandicoot racing!... то есть Crash Team Racing (вроде именно так называется на пс1)
О, до речi (я вже перейшла на українську :)), у що ще грали??? (в якi саме iгри... реально iнтересно, бо тема для мене не чужа)
 
а у мене тількі водний на думці)))
Ахах гарна історія, розсмішив )
Сообщения автоматически объединены,

GanjaPot просто ору))))
Сообщения автоматически объединены,

Я раз менту на станции "Харьковская" после обыска, трусил что в зипе не соль, а перламутр для краски. Соль была белая и в пыль. Он ее и на запах и на язык, а я ему с мордой кирпичном говорю: Ты олень? Это отрава! Я мебель эксклюзивную делаю и это белый перламутр для краски! И вообще последняя электричка через 10 минут, и если не отпустишь будешь вести меня на Борщаговку своей машиной(А я в робе со стройки). Брательник мой все цвета радуги на лице поменял от испуга:) На лбу как бегущая строка "Нас посадят". В общем пришел старший группы, набрал начальника их подразделения, я ему в телефон туже труху на полном серьёзе вывалил и нас отпустили!
Аааааа норм :LOL:
 
Мне кажется что сторона считавшая, что задумку не оценили по достоинству - сама не оценила задумку))
Коротко и ясно :LOL:
 
Назад
Сверху